Aktualności - Informacja!

Szanowni Państwo!

Ze względu na stan zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie prosimy:

  • o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt w celu zminimalizowania czasu oczekiwania w poczekalni

  • jeśli potrzebujecie leków do kontynuacji leczenia – dajcie nam znać, a będą czekały na Was przygotowane w recepcji

  • jeśli to możliwe, prosimy aby z pacjentem zgłaszał się tylko jeden Opiekun

  • jeśli Twój pupil może poczekać na wizytę u lekarza weterynarii, rozważ prosimy przesunięcie jej na późniejszy termin

  • przy wejściu do przychodni znajduje się łazienka dla klientów, gdzie można umyć ręce – do czego zachęcamy, w poczekalni dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk

    Jednocześnie informujemy, że wszystkie konieczne, planowe zabiegi operacyjne – także neurochirurgiczne i ortopedyczne odbywają się w wyznaczonych terminach. Dokładamy wszelkich starań, aby minimalizować ryzyko przenoszenia wirusa. Poza bieżącą dezynfekcją powierzchni (w tym klamek), standardowo w naszej przychodni stosujemy dezynfekcję metodą zamgławiania pomieszczeń, co pozwala nam usuwać drobnoustroje zarówno ze wszystkich powierzchni, jak i z powietrza.

Życzymy Wam i sobie, abyśmy w zdrowiu! przeczekali ten trudny czas.

ZOSTAŃ W DOMU!

TEL: +48 788 835 194

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA

ROCH-VET

43-391 Mazańcowice 1054

przy ul.Sportowej

E-mail: roch@roch-vet.pl

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Roch-Vet" z siedzibą w UL. Mazańcowice 1054, 43-391 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 Roch-Vet- przychodnia weterynaryjna Bielsko-biała
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron