Nasz Zespół - Marta Rosińska

Marta Rosińska

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Dyplom uzyskała w 2015 r z najlepszymi wynikami w nauce w województwie dolnośląskim oraz jako jedna z najlepszych studentów z roku. Do jej szczególnych zainteresowań należy rozród zwierząt i neonatologia oraz chirurgia miękka i okulistyka.Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Od początku swojej drogi zawodowej związana była ze zwierzętami towarzyszącymi. W naszej przychodni zajmuje się pacjentami
z problemami okulistycznymi, prawidłowym prowadzeniem ciąży, przeprowadza zabiegi chirurgiczne. Od 10 lat zajmuje się również hodowlą psów rasowych. Jest miłośniczką kynologii. Swoje zainteresowania stara się rozwijać poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach oraz szkoleniach. Prywatnie właścicielka 3 buldogów angielskich – Rysi, Czesia oraz Kimmy.

TEL: +48 788 835 194

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA

ROCH-VET

43-391 Mazańcowice 1054

przy ul.Sportowej

E-mail: roch@roch-vet.pl

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Roch-Vet" z siedzibą w UL. Mazańcowice 1054, 43-391 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 Roch-Vet- przychodnia weterynaryjna Bielsko-biała
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron